uzzini vairāk par PRO SHIELD

Biežāk uzdotie jautājumi

Par produktu

PRO SHIELD ir atkārtoti izmantojams, ērts un praktisks sejas aizsargvairogs. Tas ir izstrādāts no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem un pasargā lietotāju no šķidrumu, cietu daļiņu un svešķermeņu piekļūšanas sejai. 

PRO SHIELD aizsargvairogs sver vien 95 gramus, un tā konstrukcija ļauj strādāt ērti un droši visas darba dienas garumā!

PRO SHIELD sejas aizsargvairogu izmanto darba ikdienā kā individuālo aizsarglīdzekli sejai.
Mūsu sejas aizsargvairoga konstrukcija ir izstrādāta, balstoties uz dažādu nozaru speciālistu ieteikumiem un vajadzībām.

PRO SHIELD izmanto:

 • Veselības aprūpē – medicīnā, zobārstniecībā u.c.
 • Metālapstrādē
 • Kokapstrādē
 • Kā individuālo aizsardzības līdzekli (piem., Covid-19 ārkārtas situācijā)
 • Mājas un dārza darbos un citās situācijās, kur nepieciešams aizsargāt seju no šķidrumiem, cietām daļiņām un svešķermeņiem
 • Viegli, izturīgi materiāli – PRO SHIELD sejas aizsargvairogs ir izturīgs un ļoti viegls, tā svars ir tikai 96 g!
 • Tas ir atkārtoti izmantojams – pareizi kopjot un dezinficējot, aizsargvairogs lietotājam kalpos ilgi
 • Nenospiež seju – aizsargvairoga konstrukcija nenospiež seju, ļaujot lietotājam strādāt droši un komfortabli visas darba dienas garumā!
 • Ērts lietotājiem ar brillēm – PRO SHIELD aizsargstikliņš ir ar pietiekami lielu atstatumu no sejas, lai lietošanas laikā stikliņš neaizsvīstu un aizsargvairogs būtu praktisks arī briļļu lietotājiem
 • Personalizācijas iespējas – darba drošība var būt arī vizuāli pievilcīga! Izveidojiet savu unikālo aizsargvairoga dizainu, uz dekoratīvās joslas izvietojot sava uzņēmuma logo vai citu attēlu/uzrakstu!

PRO SHIELD aizsargvairogus iespējams pasūtīt, aizpildot cenu pieprasījuma kontaktformu

Pēc kontaktformas aizpildīšanas ar jums sazināsies mūsu pārdošanas speciālists (24 h laikā vai ātrāk)! 

Pasūtījuma izpildes laiks ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma. Sīkākas detaļas par cenām, pasūtījuma izpildi, maksājumu kārtību un piegādes iespējām saņemsiet pēc kontaktformas aizpildīšanas.

Izvēlieties kādu no mūsu PRO SHIELD sejas aizsargvairogu dizainiem (vai izveidojiet savu dizainu)! Papildus iespējams izvēlēties baltu vai melnu pieres atbalsta daļas krāsu.

Mūsu pieejamie dizaini:

 • Melns

Melns PRO SHIELD sejas aizsargvairogs

 • Balts

Melns PRO SHIELD sejas aizsargvairogs

 • Lielvārdes josta

Melns PRO SHIELD sejas aizsargvairogs

Jā! Izveidojiet savu unikālo PRO SHIELD dizainu, izvietojot uz tā sava uzņēmuma logo, uzrakstu vai attēlu! 

Aizpildot cenu pieprasījuma kontaktformu, pievienojiet savu logo vai attēla failu (max faila izmērs 5 MB, vēlamais faila formāts – PNG).

Ja nepieciešama palīdzība dizaina izveidē, aicinām aprakstīt iecerēto dizainu kontaktformas ziņojuma lauciņā – izveidosim to kopā!

Papildus iespējams izvēlēties pieres atbalsta krāsu – baltu vai melnu.

PRO SHIELD aizsargvairogam ir iestrādāts izliekums, kas nodrošina to, ka lietošanas laikā seja netiek nospiesta un nerada diskomfortu. 

Silikongumijas siksniņa ir pieregulējama atbilstoši galvas apkārtmēram. Silikongumijas materiāls ir patīkams ādai.

Aizsargstikliņš pilnībā nosedz seju no priekšpuses un sāniem.

0.75 mm biezais polikarbonāta aizsargstikls ir triecienizturīgs. Tas saglabā savu formu, nepadodoties locīšanai. 

Silikongumijas siksniņa ir viegli regulējama, turklāt ilgstošas lietošanas gaitā tā neizstiepjas.

PRO SHIELD aizsargstikls pasargā lietotāju no šķidrumu, cietu daļiņu un svešķermeņu piekļūšanas sejai no priekšpuses un sāniem. Tas cieši piekļaujas pierei, neveidojot brīvas atstarpes, un tādā veidā nodrošina sejas aizsardzību arī no augšpuses.

Atkarībā no situācijas, nepieciešamības gadījumā papildus PRO SHIELD noteikti var izmantot arī citus individuālās aizsardzības līdzekļus (piemēram, auduma vai vienreizlietojamās sejas maskas).

Esam atvērti sadarbībai un produkta pilnveidei – labprāt ņemsim vērā jūsu ieteikumus!

Ir iespējams pasūtīt sejas aizsargvairogu ar īsāku aizsargstiklu.

Par citas formas aizsargvairogu vai citām īpašām vēlmēm droši sazinieties ar mums – un izrunāsim kopā par iespējām!

Lietošana & kopšana

Lai PRO SHIELD sejas aizsargvairogs jums kalpotu ilgu laiku, iesakām regulāri veikt aizsargvairoga kopšanu un dezinfekciju.

Kopšana:

 1. Samitriniet neabrazīvu sūkli vai lupatiņu ar ūdeni vai stikla tīrīšanai domātu mājsaimniecības līdzekli;
 2. Ar samitrināto sūkli maigi notīriet aizsargvairoga virsmu;
 3. Nosusiniet aizsargvairogu ar sausu mikrošķiedras lupatiņu vai mīkstu drānu.

   


Dezinfekcija: 

 1. Dezinficējiet sejas aizsargvairogu ar spirtu saturošu dezinfekcijas līdzekli atbilstoši tā lietošanas instrukcijai.
 2. Uzspodriniet aizsargvairoga aizsargstikliņu ar tīru, sausu mikrošķiedras lupatiņu.


Citi noderīgi padomi:

 • Pēc PRO SHIELD kopšanas rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm un siltu ūdeni.
 • Lai attīrītu pieres atbalsta daļu no dekoratīvās kosmētikas līdzekļiem, iesakām izmantot kosmētikas noņemšanai vai virsmu tīrīšanai paredzētas mitrās salvetes. 
 • Ilgstošai aizsargvairoga kalpošanai iesakām nemērcēt ūdenī vai kopšanas līdzekļos aizsargvairoga pieres atbalsta un dekoratīvās joslas daļas. Šīs aizsargvairoga daļas viegli notīriet ar mitru sūkli un nosusiniet, pēc tam dezinficējiet aizsargvairogu un uzspodriniet aizsargstikliņu.

Lai paildzinātu PRO SHIELD aizsargvairoga kalpošanas laiku, iesakām kopšanu un dezinfekciju veikt regulāri. Mitro kopšanu ir vēlams veikt  vismaz reizi dienā pēc lietošanas vai biežāk. Dezinfekciju var veikt lietošanas laikā tik bieži, cik tas ir nepieciešams. 

Ja nav iespējams tūlītēji veikt aizsargvairoga kopšanu (t.i. nav pieejas ūdenim un kopšanas līdzekļiem), veiciet aizsargvairoga dezinfekciju – un pilnu kopšanu varat veikt tuvākajā situācijā, kad tas būs iespējams.

Ja esat situācijā, kurā nevarat tūlītēji veikt nepieciešamo sejas aizsargvairoga kopšanu un dezinfekciju (piemēram, esiet ceļā un kopšanas līdzekļiem nav pieejas), ievietojiet to maisiņā vai citā iepakojumā, kurā aizsargvairogu varat droši pārvietot un uzglabāt līdz nākamajai kopšanas un dezinfekcijas reizei. 

Veiciet aizsargvairoga kopšanu un dezinfekciju, kad rodas tāda iespēja. 

Pēc kopšanas un dezinfekcijas procedūras rūpīgi nomazgājiet rokas ar siltu ūdeni un ziepēm.

PRO SHIELD aizsargvairoga pieres atbalsta daļa ir veidota no slēgto poru polietilēna materiāla, kas neuzkrāj sevī netīrumus. 

Lai notīrītu pieres atbalsta virsmas poras, kopšanas laikā ar mitru, neabrazīvu sūkli viegli notīriet pieres atbalstu, lai mehāniski noņemtu jebkādus netīrumus.

Lietojot PRO SHIELD, var izmantot dekoratīvo kosmētiku.
Atkarībā no izmantotā dekoratīvās kosmētikas apjoma, ilgstošas aizsargvairoga lietošanas gaitā pieres atbalsta pierei piegulošā daļa (kas nav redzama lietošanas laikā) var nedaudz mainīt krāsu.

Lai nodrošinātu, ka dekoratīvā kosmētika neietekmē sejas aizsargvairogu, pēc lietošanas notīriet pieres atbalsta daļu ar dekoratīvās kosmētikas noņemšanai vai virsmu tīrīšanai domātajām mitrajām salvetēm,
Iesakām to darīt uzreiz pēc lietošanas, lai vislabāk notīrītu nost dekoratīvās kosmētikas nospiedumus no pieres atbalsta daļas.

Lai sejas aizsargvairogs jums kalpotu ilgi, iesakām nemērcēt ūdenī vai kopšanas līdzekļos aizsargvairoga dekoratīvās joslas un pieres atbalsta daļas.
Šīs aizsargvairoga daļas viegli notīriet ar mitru sūkli un nosusiniet, pēc tam dezinficējiet aizsargvairogu un uzspodriniet aizsargstikliņu.

Neatradāt meklēto?

Sazinieties ar mums sev ērtākajā veidā - ar prieku atbildēsim uz jūsu jautājumiem!